Chybějící přechod na křižovatce ulic Kaplická a K Sídlišti na Praze 4

Dobrý den, velice prosím o zřízení přechodu na křižovatce ulic Kaplická a K sídlišti. Jedná se o komunikaci, kde každé ráno proudí davy dětí do školy K Sídlišti a zároveň jezdí hodně aut do Kaplické do školky. Děti vybíhají mezi auty do silnice a situace je tam značně nepřehledná. Nejbližší možný přechod je vzdálen několik stovek metrů. Nejvíc dětí ráno využívá právě tuto cestu. Velice Vám děkuji za Vaší činnost a přeji hezký den
Hana Lukešová

Zaslal: Hana Lukešová, 27.05.2017 v 11:13

Praha 4-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 07.07.2017 12:03

Dobrý den,

k uvedenému podnětu sdělujeme, že pro urychlení a zpřehlednění situace a pro uvolnění citovaného místa,povolil silniční správní úřad v minulosti zákaz zastavení, bohužel tento zákaz není dostatečně dozorován policií a je neustále blokován neukázněnými řidiči.Na základě podnětů občanů a školy prověřil silniční správní úřad Prahy 4 nutnost vybudování nového přechodu pro chodce v požadovaném místě a shledal požadavek za oprávněný.

Novotná, oddělení dopravy OŽPAD
MČ Praha 4



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Novotná: Dobrý den,

k uvedenému podnětu sdělujeme, že pro urychlení a zpřehlednění situace a pro uvolnění citovaného místa, povolil silniční správní úřad v minulosti zákaz zastavení, bohužel tento zákaz není dostatečně dozorován policií a je neustále blokován neukázněnými řidiči. Na základě podnětů občanů a školy prověřil silniční správní úřad Prahy 4 nutnost vybudování nového přechodu pro chodce v požadovaném místě a shledal požadavek za oprávněný.
03.07.2017 v 17:50    

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



K sídlišti, Praha 4

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty