Instalace retardéru v ulici V Zámcích, Praha 8

V ulici V Zámcích, mezi autobusovou zastávkou 'Zámky' a mostem přes Bohnický potok, by bylo vhodné instalovat retardér. V domech v navazující části ulice V Zámcích směrem do Klecánek bydlí několik rodin s malými dětmi a je zde také velký pohyb cyklistů a chodců, zejm. v době příznivého počasí z důvodu návaznosti na cyklostezku do Klecánek, příp. směr Zoologická zahrada ve druhém směru. Vozidla se zde dosti často pohybují velkou rychlostí, kdy zejména přijíždějící vozidla z ulice Bohnická zabočují velkou rychlostí do ulice V Zámcích a v případě výskytu chodců či cyklistů musí prudce brzdit. Dopravní situaci neulehčuje ani most přes Bohnický potok, který vytváří úzké 'hrdlo' komunikace. Navíc v celé ulici není žádný chodník, tzn. chodci musí chodit po vozovce.

Zaslal: Josef Král, 15.03.2017 v 15:12

Praha 8-
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Odpoveď: 27.03.2017 19:13

Dobrý den,


Váš podnět bude projednán s dotčeným orgánem Policií ČR.
Pokud bude nějaké dopravní opatření reálné, bude realizováno.

S pozdravem

Marek Černý

Referent
Oddělení silničního správního úřadu
Odbor dopravy (OD)
Úřad městské části Praha 8



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Žádné komentáře

Přidat komentář


Sledovat řešení podnětu (?)



V Zámcích, Praha 8

 

Sledovat řešení podnětu

Nechte nám svůj e-mail. Zašleme vám informace o postupu při řešení tohoto podnětu.

Podobné podněty

Parkování na chodníku poblíž metra Kobylisy

Praha 8, 27. listopad 2014 Bez odpovědi

Nepořádek na chodníku Na Okrouhlíku

Praha 8, 26. listopad 2014 Vyřešený

Podchod/podjezd Mánesova mostu

Praha 1, 30. květen 2012 Bez odpovědi

Nebezpečný přechod u nám. Bří Synků podruhé

Praha 4, 24. červenec 2014 Bez odpovědi


Zobrazit všechny podněty